Eksiz Oluk Sistemleri

Eksiz oluk sistemi, hem endüstriyel hem de konut alanlarında benzersiz bir estetik görünüme ve yağmur suyu taşıma kapasitesine sahiptir. Zengin renk ve model seçenekleri ile yapıya genel bir görünüm kazandırır. Güzelliği bozmayacak. Bakım süresi uzundur ve sorun oranı düşüktür. Ultraviyole, kimyasal, mekanik ve termal şoklara karşı yüksek direnci sayesinde eksiz oluklar zorlu hava koşullarında güvenle kullanılabilir. Dışarıdan görünmeyen sağlam veya gizli armatürler gibi görünen klasik armatürler kullanarak kesintisiz yağmur olukları uygulayın; farklı estetik seçeneklere sahip olabilirsiniz. Ana malzemelerimiz özel araçlarımız ile rulolar halinde çalışma alanına taşınmakta olup, araçlarımızda dikişsiz oluk makinesi ile de işlenebilmekte, böylelikle istenilen uzunlukta malzemeler üretilebilmektedir. Bu sayede köşeden köşeye dikişsiz bir malzeme üretilebilir.

İstanbul çatı oluk hizmeti veren firmamız çatıların ihtiyaç duyduğu çatı oluk tamiri, bakımı ve eksiz oluk sistemleri gibi hizmetleri. Kişi ve kurumlara en doğru şekilde sunmaktadır. Çatı ustalarımız bu tür durumlarda en iyi ekipmanlarla sizlere en iyi ve kaliteli hizmet vermektedir.

Eksiz Oluk Sistemleri: Benzersiz estetik görünümü, detaylardaki titiz tasarımı ve teknik üstünlüklerinin yanı sıra, sunmuş olduğu zengin renk ve model seçenekleriyle de kullanıcılarına fark yaratan değerler kazandırıyor.

Eksiz Oluk

Sistemimiz UV ışınlarına, kimyasal, mekanik ve ısıl şoklara karşı göstermiş olduğu yüksek dayanım sayesinde, zorlu iklim koşullarında güvenle kullanabileceğiniz ideal bir çözüm sunuyor.

Eksiz Oluk Sistemleri

Türkiyede Yeni Bir Ürün Olan Bu Malzemenin Satışını ve Uyugulamasını Sağlıyoruz. Sekiz Farklı Renklerde Olan Bu Dekoratif oluklar Şık ve Modern Yapısıyla Dikkat Çekmektedir.

Eksiz Oluk Sistemleri: Çatıların saçak kısmından yağmur suyunun dışarıya tahliyesini sağlayan tek parça eksiz oluklardır. Eksiz oluk sistemleri son derece dayanıklı ve pratik monte edilirler.

Ürün Özellikleri:

 • Oluklar 0.50 mm kalınlığında elektrostatik boyalı galvaniz sacdan üretilir.
 • Uygulama yerinde oluk makinasından ürün çekilip yerine montajı yapılır.
 • Ürün renginde zamanla solma ve paslanma olmaz.
 • Ürün tek parça imal edilip uygulandığından ek yerlerinden kaçırma vs. sorunlarla karşılaşılmaz.

Eksiz Oluk Kullanım Alanları:

 • Müstakil Ev ve Villalarda
 • Site ve Apartmanlar
 • Hastanalerde ve Camilerde
 • Fabrikalarda
 • Oteller ve Apartlarda
 • Restorant ve Cafelerde
 • Alış-veriş Merkezlerinde

Ayrıca eksiz dere sistemleri çelik, çinko ve pvc. oluklardan daha uzun ömürlü olup çinko ve bakır oluklardan daha ekonomiktir.

Çatınız için kaliteli oluklara ihtiyacınız varsa, hiç tereddüt etmeden Albayrak Yapı & İnşaat ile görüşebilirsiniz. Eksiz oluk ihtiyaçlarınızı buradan en avantajlı fiyatlarla karşılamanız mümkün olabilecektir.

Eksiz oluk sistemi yıllardan beri avrupada, amerikada ve bazı diğer ülkelerde kullanılan mükemmel denilebilecek bir yağmur suyu taşıma sistemidir. Ülkemizde ise son yıllarda kullanılmaya başlanmıştır. Şuana kadar yapılan çatı oluk sistemlerinden çok farklıdır. Günümüzde çatı olukları 2 veya 3 metre uzunluğundaki parçaların eklenerek ve her ekin lehimlenmesi ile bir bütün oluşturmakta idi. Ek sayısının artması hem deformasyonun hızlanmasına hemde işçilik süresinin uzun olmasına neden olmaktaydı.

Örneğin çinko oluklar sağlıklı gibi görünsede sıcak ve soğuktan aşırı etkilendiği için takıldıktan kısa bir zaman sonra şekil bozukluklarına ve yırtılmalara meyillidir.

Eksiz Oluk Genel Özellikleri:

– Köşeden köşeye tek parçadır.
– Çift taraflı elektrostatik boyalıdır.
– Çeşitli renk seçenekleri içerir.
– Dekoratif bükümlere sahiptir.
– Darbelere , genleşmelere çok dayanıklıdır.
– Çinko ve galvaniz saclara göre daha kalındır.
– Keskin bükümleri sayesinde şekil bozulmaları olmaz.

Çatı Olukları Neden Kullanılmalıdır ?

Çatınızda bulunan ve/ veya bulunmayan olukların deformasyona uğrayarak ve hiç olmaması halinde yağmur ve kar suları dış cephe boyanızı büyük ölçüde zarara uğratır ve bu zarar devam ettiği sürece cephe sıvanız bu suyu emerek belli bir zaman sonra çatlar. Daha sonra dış cephe dökülmeye başlar. Buda size oluk maliyetinden daha fazla bir maliyete sebep olacaktır.

Eksiz Oluk Kapağı

Ben eksiz oluğumu da duvarımı da yaptırmam diyorsanız demeyin. Yolda yürürken, misafirliğe yakınlarımıza gittiğimizde, bir çoğumuz vakit buldukça binaları inceleriz. Duvarlarda gördüğümüz çatlaklar ve oluklar mutlaka ilgimizi çekmektedir. Bu kötü görüntü ve gereksiz maliyetle uğraşmamak için işinizi önceden yapmalısınız.

Eksiz Oluklar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git