Çinko Titanyum Alaşımlı Oluk

Çinko titanyum alaşımlı oluk sistemini içermekte olan parçaların tamamı özel paketli ambalajı ile firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir. Çinko titanyum alaşımlı oluk sistemlerini oluşturan parçalar arasında iniş borusu, köşe dönüş aksesuarları, sonlandırma kapağı, oluk, iniş bağlantı mekanizması, gizli kelepçe, köşe dönüş elemanları ve gider bağlantı parçaları vb. bulunmaktadır.

EN 988 standartlarında üretilmektedirler. %99 saf çinko, bakır ve titanyumdan alaşımından imal edilirler. Firmamız tarafından satışı yapılmakta olan çinko titanyum alaşımlı oluk aksesuarları yüksek su akış performansını garanti etmektedir.

Titanyum çinko kaplama, modern yapılara hayat verir. Yüzeyde doğal patine nefes aldığında titanyum çinko üzerindeki çizikler otomatik olarak kapanacaktır. Bu, bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü doğal bir malzeme ile sonuçlanır. Titanyum ve çinkonun% 95’i geri kazanılabilir. Özelliklerini kaybetmeden tekrar kullanılabilir.

Çinko Titanyum Alaşımlı Oluk Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Hızlı ve kolay kurulum imkânı sağlamaktadır. Çinko titanyum alaşımlı oluk sistemlerinin hızlı bir su akış ve boşaltım sağlama özelliği bulunmaktadır. Boruların tamamı iç içe geçmeli bir özelliğe sahiptir. Kendi kendine kilitlenebilir gizli kelepçelere sahiptir. Gizli askı ve bağlantı elemanlarına sahiptir. Son derece estetik ve doğal bir yapıya sahip olan çinko alaşımlı oluk sistemleri tarihi ve modern yapılarda arzu edilen çatı ve cephe uyumunu çok kolay bir şekilde sağlamaktadır.

Çinko Titanyum Oluk

Çevre dostu bir yapıya sahip olan oluk sistemi geri dönüştürülebilir bir özelliğe sahiptir. Son derece dayanıklı ve uzun yıllar bakım gerektirmeden sürdürülebilir bir yapıya sahiptir. Su geçirmez ve yanmaz özelliğe sahiptir. Uzun yıllar boyunca paslanmadan yapı üzerinde son derece sağlıklı bir görünüm sergileyebilir niteliktedir.

Titanyum çinkodan yapılmış su akışı, asma olukları, iniş boruları, köşeler, dirsekler, genleşme kayışları vb. Bağlantı aksesuarlarını da içeren drenaj sistemi en ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Hazır oluklar ve aksesuarlar, maksimum su akışı performansı sağlamak için EN 988 standartlarını karşılayan% 99,995 saf çinko, titanyum ve bakır alaşımlarından yapılmıştır.

Oluk Kullanılmaması Halinde Ne Olur?

Bir binada zarar görmüş olan ya da hiç mevcut olmayan oluk sistemleri binada ciddi olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Çinko titanyum oluk sistemleri oldukça uzun ömürlü olduklarından mevcut oldukları binaları bir ömür boyunca rahatlıkla koruyucu bir etkiye sahiptirler.

Ancak oluk sistemlerini mevcut fiyatlarından dolayı kullanmaktan kaçınan yapı sahipleri ilerleyen dönemlerde dış cephelerde kar ve yağmur sularının olumsuz etkileri karşısında göz ardı edilemeyecek kadar ciddi maliyetlerle karşılaşabilirler. Çünkü oluklar aracılığı ile aktarımı sağlanan sular, oluk olmaması durumunda yapıların dış cepheleri üzerinden akmaya başlarlar ve akan bu sular zamanla yapıların dış cepheleri tarafından emilirler.

Titanyum Oluk

Emilen sular ise dış cephelerde dökülmelere ve çatlaklar oluşmasına neden olurlar. Bu durum da bir oluk sisteminin maliyetinden çok daha büyük boyutlarda maliyetlere neden olur. Oysa firmamız aracılığı ile çinko titanyum oluk sistemleri edinerek bir ömür boyu binanızı büyük bir rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Çinko Oluklar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git