Bakır Oluk

Bakır oluk diğer oluklara göre ham maddesinden dolayı çok pahalı bir oluk türüdür. Birinci sınıf malzeme tercih edildiğinde galvaniz ve diğer oluk türlerine göre daha dayanıklı ve uzun ömürlü olabilmektedir. Öz kütle farkından dolayı ağır bir metaldir. Bu nedenle yüksek binalara taşınması zordur.

Bakır oluk uygulamalarında zamanla herhangi bir bozulma, aşınma ya da başka bir nedenden dolayı delinme gibi tadilat durumları oluştuğunda bu olukların onarım işlemlerinde bir zorluk bulunmamaktadır. Lehim ile delinen yerler kolaylıkla yama yapılarak kapatılabilmekte veya bozulan bölüm kolay çıkartılabilirliği sayesinde çıkartılarak yeni bir parça ile değiştirilebilmektedir.

Bakır Oluk

Bakır Olukların Kullanım Alanları

Oluğu yapan firmanın tecrübesi, oluğun kullanışlılığına ve uzun ömürlülüğüne önem göstermesi bu olukların tahminlerden daha uzun ömürlü olmasında yeterli olacaktır. Bu yeterliliğe ulaşmak için işini sağlam yapan bir firma ile çalışmanız gerekebilmektedir. Piyasada işini sağlam yapan firma çok azdır. Hele hele eğer işin içinde bakır gibi değerli bir metal varsa işiniz daha da zorlaşacaktır. Çünkü işin içine değişik rant telaşları, maliyet azaltma çabaları girmektedir.

Bakır Çatı Oluğu

Siz her ne kadar işin maliyetini tamamıyla karşılasanız da karını arttırmak isteyen firmaların kötü niyetleri bakır gibi metallerin kullanıldığı işlerde büyük sorunlar oluşturmaktadır. Bu nedenle piyasada kendisini ispatlamış ve hakkında herhangi bir kötü haber çıkmamış firmalarla çalışmanız sizin için güvenilir olacaktır. Hem paranızı korursunuz hem de çatı güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

Bakır Oluk ve Dere Montajı

Bakır oluklar ve inişleri yapılarınıza estetiği ve kaliteyi bir arada sunar, elit binalarda görmeye alıştığımız bakır dere ve iniş örnekleri ALBAYRAK YAPI İNŞAAT tarafından titizlikle, başarılı bir şekilde uygulanmıştır.

Bakır Çatı Oluk Montajı

Çatı projesine ve modeline göre, çatının bulunduğu iklime, çatı sistemine göre kullanılacak olan çatı deresi çeşiti ve modeli belirlenir. Bakır çatı olukları çağımızın teknolojisini ve işçiliğini birleştirmektedir. Oluk da kullanılan ürün %100 bakır olmakla birlik de eksiz yani tek parça bir şekilde üretilip kullanılmaktadır.

Bakır Dere

Bakır oluk boru aksesuarlarında köşe, çıkış borusu ve kapaklarda lehimleme veya bakır kaynağı kullanılarak sızdırmazlık sağlanmaktadır. Bakır üretimi oluklar önce parlak bir renge sahiptir. Daha sonra yapısı nedeniyle kahve rengine en son da yeşil renge dönmektedir. Bakır Oluğun bir tülü 100 kg taşıyabilmektedir böylece, fırtına, kar ve buzlanmaya karşı dayanıklıdır.

Bakır Eksiz Oluk

Bakır oluğun uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının sebebi, atmosferik koşullar sunulduğunda doğal oksitleme oluşturur.Bu yüzden bakır çok iyi çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Bakır uygulamaları özen isteyen bir işdir. Kusursuz bir bakır dere kaliteli ve metal oranı bozulmamış %100 bakır ile mümkündür. Albayrak Yapı İnşaat olarak bakır çatı olukları malzeme satışını ve montajını yapmaktayız, yaptığımız montajları referans veya uygulama kısmından görebilirsiniz. Bizi arayarak bakır dere ile ilgili daha detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bakır Çatı Oluk Modelleri

Ülkemizde ev sahipleri bakır oluk başta olmak üzere kötü hava koşularına karşı önlemler alınmaktadır. Bakır oluklar günümüz teknolojisini ve işçi gücünü birleştirmektedir. Teknolojik imkanların sınırlarını zorlayarak ve son derece yetişmiş alanında uzman ekiplerimizde son aşama ve en kalite bakır oluk işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bakır Çatı Oluğu Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Oluk da kullanılan malzemeler 0 bakır olmaktadır bu testlerle ortaya konmakta ve belirtilmektedir bununla beraber eksiz yani tek parça bir şekilde üretilmekte ve sonrasında kullanılmaktadır. Bakır oluk boru aksesuarları için köşe ve çıkış borusu ve kapaklarda lehimleme gibi veya bakır kaynağı kullanılarak sızdırmalara karşı olanaklar sağlanmaktadır. Bakır oluk her şeyden önce parlak bir renge sahiptir. Daha sonra yapısı sebebiyle kahverengine en son olarak da yeşil renge dönmektedir.

Bakır Çatı Oluk Fiyatları

Bakır Oluğun iki tülü yaklaşık 200 kg taşıyabilmekte ve böylece, fırtına başta olmak üzere kar ve buzlanmaya karşı dayanıklılığı tecrübe ile sabit bir gerçektir. Aksi takdirde doğuracağı sorunlar dönüşü daha masraflı ve daha zararlı olmakla beraber tedbir alınmadığı takdirde bakır oluk maliyetinin en az 3 katı maliyet masraf çıkarmaktadır bunlara önlem olarak bakır oluk kullanılması şart olan bir önlemdir.

Bakır Çatı Oluk

Bakır oluğun uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının başlıca sebebi, atmosferik koşullar sunulduğunda doğal oksitleme oluşturur. Bu yüzden bakır çok iyi bir çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Bakır uygulamaları özen isteyen bir iş olmaktadır. Kusursuz ve sorunsuz bir bakır oluk kaliteli ve metal oranında değişme olmayan bozulmamış bakır ile mümkün olmaktadır.

Bakır Dere

Bakır drenaj hendeği: Bu yöntemin hizmeti (bir binanın çatısında oluşan su birikintilerini çıkarmak için kullanılır), diğer drenaj hendek hizmetleri arasında daha fazla talep görmektedir. Şirket, büyük şehirlerde hizmet vermekte ve üretim için kendi makinelerini kullanmaktadır.

Hammaddenin% 100 bakır olduğundan emin olun ve ardından levhayı çalışma sahasında veya atölyede bükülü çift makinede tek parça halinde çekin ve ardından tek parça halinde birleştirin. Hammaddeden dolayı fiyatı diğer kanal açık ürünlere göre daha yüksektir. Estetik açıdan hoş görünümü diğer kanal açık ürünlere göre daha güzeldir. Tüm drenaj sorunlarınıza uygun fiyata çözüm sağlıyoruz.

Ürünler parça parça üretilmektedir. Ardından satılan ürün montajlarını sorunsuz bir şekilde çatıya en uygun şekilde uygulayın.

Bakır Yağmur Oluk Sistemleri

Arayıp bilgilerinizi verdiğiniz takdirde hem size uygun fiyatlar belirlenebilmekte hem de istediğiniz zaman sosyal medya hesaplarımız başta olmak üzere telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve her türlü bilgiyi alabilir sorunlar hakkında çözüm için ve sorun tespiti için ekiplerimizi davet edebilir ve uzman ekibimiz sayesinde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bakır Çatı Oluğu Montajı Nasıl Yapılmaktadır?

Bakır oluk ve boru sistemlerini çağımızın teknolojisini ve uzman işçiliğini birleştirmektedir. Kullanılan metal %100 bakır olmakla birlikte eksiz tek parça üretilmektedir. Bakır olukların ve boru aksesuarlarının köşe, çıkış borusu ve kapaklarda özel bir lehimleme veya bakır kaynağı ile kaynatılıp sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Bakır Çatı Saçak Oluğu

Bakır oluklar önce parlak renktedir. Daha sonra kahverengi ve en son yeşil renge dönüşmektedir. Bir metre tülü, yüz kilogram yük taşımaktadır. Böylece kar ve buzlanmaya karşı dayanıklıdır. Bakır uygulamaları , ustalık ve özen isteyen bir iştir. Geri dönüşümsüz ve kusursuz bir bakır oluk veya dere montajı kaliteli ve metal oranı bozulmamış gerçek bakır ile mümkündür. Gerçek bakır ve kaliteli ustalığın buluştuğu bakır çatı sistemleri hizmeti veren ALBAYRAK YAPI İNŞAAT‘ı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bakır Oluklar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git