Pvc Oluk

Piyasada su gideri olarak yapılan oluk türleri arasında dayanıklılığı bakımından son sıralarda.  Bulunsa da pvc oluk da tüm olumsuz özelliklerine rağmen sıkça tercih edilen bir oluk türüdür. Bu oluk türü de diğerleri gibi genellikle yapıldığı binalarda oturmayı düşünmeyen kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Kişiler kendi oturacakları binalarda daha sağlam malzemeden yapılmış oluk türlerini tercih etmektedirler.

PVC Olukların Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Bunun değişik nedenleri olabilir ancak özellikle satılmak için yapılan binalarda ucuz oluk türleri binaya montajının da kolay olması gibi özelliklerden dolayı daha çok tercih edilmektedir.

Kullanım kapsamı Çatıda kullanılan çinko ve benzeri malzemelerin değiştirilmesinin kontrollü ve sağlıklı bir şekilde alınmasını sağlayabilen, PVC kanat oluk çatı uygulamaları için posta akış çözümünde UV dayanımı yüksek PVC esaslı malzemeden yapılmıştır. çatı alt binasına zarar vermeyin. özellik • Pratiktir ve emek tasarrufu sağlar. • Pas yok, korozyon yok. • Bakım gerektirmez ve dış ortam koşullarından etkilenmez. • Geliştirilmiş katkıların kullanılması nedeniyle ultraviyole ışınlarına ve değişken sıcaklık farklılıklarına karşı direnci yüksektir. • Özel tasarlanmış kılcal oluğu sayesinde yağmur sularını kontrollü bir şekilde tahliye eder ve rüzgarın etkisiyle yağmur suyunun karoların altından geçmesini engeller. • Boya ile uyumlu estetik bir görünüm sağlayabilen farklı renkte boya sağlar.

Sadece maliyeti değil ayrıca yapımı sırasında gösterdiği kolay kullanım olanakları, taşımadaki kolaylık ve montajının yapılmasındaki esneklik sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilerek pek çok yapıda kullanılmaktadır.

PVC Oluklar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git