Eksiz Oluk Kapağı

Eksiz Oluk Kapağı: Eksiz oluk sistemlerinde olukların son kısımlarında bulunan oluk aksesuarıdır. Diğer oluk kapaklarından farkı galvaniz ve elektrostatik boyalı olmasıdır.

Paslanmaz özelliği ile yıllarca estetik görselliğini koruyan bu tasarımlar, apartman, fabrika, imalathane, sanayi dükkanları, gökdelenler ve plazalar kategorisinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Bahar aylarında meydana gelen şiddetli yağmurlar, çatılarda oluklardan taşabilmektedir. Yeni nesil oluk tasarımlarımızda ise durum çok farklıdır.

Yağmur suları oluklarda birikmeden aşağı inmektedir. En uygun noktalara yerleştirilen iniş boruları, suyu en kısa zamanda aşağı indirmektedir. Yeni nesil oluklarımızda, geçmeli sistem daha kaliteli özelliklere sahiptir.

Eksiz Oluk Kapağı

Eksiz galvanizli oluk sonunda ek bir koruyucu örtüdürler. Lavabonun hammaddeleri ile aynı malzemeler kullanılarak yapılırlar. Montaj rengi oluk rengiyle aynıdır. Eksiz oluk kapağı nasıl kurulur? Eksiz oluk kapağı özel pense ile monte edilir. Bu penseye “Ürünler” bölümünden ulaşabilirsiniz. Aşağıda, kesintisiz bir oluk kapağının örnek bir görüntüsü bulunmaktadır. Stok ve fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git