Eksiz Oluk Metre Fiyatı

Eksiz Oluk Metre Fiyatı: İstanbul gibi metropol olan bir şehirde para kazanmak için herkesin her işi yaptığını düşünürsek bizim bunların arasından sıyrılmış olmamız işimize gösterdiğimiz saygıdan ileri gelmektedir diye düşünüyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız her işe bağlılık ve saygı göstererek tamamlamış olmamız bizim devamlı tercih edilmemizi sağlamaktadır.

Eksiz Oluk Malzeme Satışı: Eksiz oluğa ihtiyacınız var fakat uygulama yaptırmak istemiyor musunuz? Çözüm çok kolay eksiz oluk satışında depo teslim metretül birim fiyatı 95 TL + K.D.V. Ayrıca anlaşmalı kargolarımızla Türkiye’nin her yerine indirimli olarakda malzeme göndermekteyiz. Sadece bununla kalmıyor diğer oluk aksesuar ve inişlerinin malzeme satışıda yapmaktayız. Daha Fazla Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz…

Eksiz Oluk Metre Fiyatı ve Listesi

  •  Eksiz Galvaniz Oluk Metre Tül Birim Fiyatı: .. TL ( 50 Metre Üzeri Satışlarda %15 İndirim)
  •  Eksiz Yağmur İniş Borusu Metre Tül Birim Fiyatı: … TL ( 50 Metre Üzeri Satışlarda %10 İndirim)
  •  Eksiz Yağmur İniş Dirseği Adet Birim Fiyatı: … TL
  •  Eksiz Oluk Aksesuarları (Kelepçe – İniş Maşonu – Kapak) Adet Birim Fiyatı: … TL

Eksiz Oluk Fiyatları

Eksiz Oluğun Özellikleri Nelerdir?

– 0,50mm galvaniz malzemeden çekme olarak üretilen bu sistem, Uv ışınlarından ve ısı değişimlerinden etkilenmemekte, bu nedenle de sızıntı oluşmamaktadır. Eksiz oluğun ana malzemesi ise, galvaniz sac üzerine iki taraflı fırın boya kullanılarak yapılır ve 0,5 mm enindedir. Her türlü hava koşuluna dayanıklı olan ana malzeme, kimyasal tepkimeye, sıcağa ve soğuğa dayanıklıdır.

– Köşeden köşeye tek parça halinde olan eksiz oluğun bükümleri dekoratiftir.

– Birçok renk çeşidi içeren malzeme, darbeler karşısın da çok dayanıklıdır.

– Keskin bükümleri olduğundan, şekil bozulmaları görülmemektedir.

İstanbul ve çevresine eksiz oluk makinelerimizle üretim yaparak hizmet vermekteyiz. Uygun olan eksiz oluk metre fiyatlarımız ile oluk problemlerinize son veriyoruz. Çatılardaki en büyük problem haline gelmiş olan çatı oluk sızdırmalarına artık son vermekteyiz. Tek parça halinde imal edip yapılacak olan yerde montajını veya satışını yapmaktayız. Yapmış olduğumuz montajın garantisini vererek herhangi bir problemle karşılaşmamanızı sağlamaktayız. Eksiz oluk almak isterseniz depomuzdan ya da makineyi evinize kadar getirip yerinde imal etmekteyiz. Sınırsız metrajlarda üretim yaptığımız eksiz oluklara ek ihtiyacı hissedilmez. Bu sayede çatınızda herhangi bir sızdırma gibi problemle karşılaşmazsınız.

Eksiz Oluk Metre Fiyatı

İnsanoğlu her zaman bir şeyin en iyisini ister ve hak eder. Bu sebeple de gerek kendileri gerekse de evleri için her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Bu sebeple de ev sahibi olan insanlar, evlerinin hem güzel görünmesi hem de olumsuz dış etkilerden uzak tutulması için pek çok şey yapmaktadırlar. Bunlardan biri de son zamanlarda çıkan ve kullanımı oldukça yaygınlaşan eksiz oluk sistemlerini kullanmaya başlamaktır.

Eksiz olukların dayanıklı yapısı ve dekoratif görüntüsü sayesinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte ve evinizin rengine uygun olarak seçebileceğiniz pek çok farklı renk seçeneği de bulunmaktadır. Aynı zamanda kar birikmesi ya da sıcak soğuk etkilerden etkilenmeyen eksiz oluk, yılın her mevsiminde sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Evinizi yağmur ve kar suyuna karşı korumak istiyorsanız siz de eksiz oluk sistemlerini tercih etmelisiniz. Dekoratif ve şık görüntüsü ile de evinizle bütünleşecek ve evinizi daha iyi gösterecek bu sistem ile artık yağmur suyu ile uğraşmayacaksınız.

En büyük avantajı bağlantı eksikliği ve sızıntıyı en aza indirebilme yeteneğidir. Dairesel olukların birleşim yerlerinde izolasyon amaçlı kullanılan sert lehim malzemesi herhangi bir esnekliğe sahip olmadığı için yaz ve kış sıcaklıklarında çatlaklara neden olur. Bu sorun dikişsiz oluklarda kullanılan poliüretan sızdırmazlık malzemesi ile çözüldü. Bu malzeme 1/10 çekme kapasitesine sahiptir ve UV ışınlarından ve ısı dalgalanmalarından etkilenmez. Sonuç olarak, malzeme bağlantıları orijinal şeklini korur ve sızıntı yapmaz. Yağmur oluklarında kullanılan ana malzeme 0,50 mm veya 0,70 mm kalınlığındadır ve galvaniz sac üzerine çift taraflı soba boyası uygulanarak üretilir. Malzeme her türlü hava şartlarına dayanıklıdır, ısı, don, dolu ve kimyasal reaksiyonlardan etkilenmez. Oluğun komple montajı yapıldığı andan itibaren yapılan işlere 5 yıl garanti vermemiz, kullandığımız malzemeye duyduğumuz güvenden kaynaklanmaktadır.

Çatı Olukları Değiştirilme Sebepleri

Çatıda yer alan oluklar, zamanla deformasyona uğrayarak kaçırma yapmaya başlar bunun sonucunda zarar gören dış cephe boyası olur. Oluklar değiştirilmez ise cephe sıvası suyu emmeye devam ederek çatlayıp dökülmeye başlar. Bu çatlaklık ve dökülme sürekli olarak büyür. Bu olayın onarım maliyeti, yeni oluk yaptırmaktan çok daha fazladır.

Bir yağmur suyu taşıma sistemi olan eksiz oluk, uzun yıllardır Amerika ve Avrupa da kullanılmaktadır. Türkiye de ise birkaç yıldır kullanılmaya başlamıştır. Yuvarlak oluk sistemleri, 2 ve ya 3 metre uzunluğa sahip parçaların lehimlenerek eklenmesi ile oluşur. Ancak izolasyon amaçlı kullanılan lehim malzemesi esneme yapamadığından sıcaklık farklarında çatlamaktadır. Bu hem deformasyonun çabuk olmasına, hem de işçiliğin pahalıya gelmesine neden olmaktadır. Tek parça halinde makina vasıtası ile dekoratif bir şekilde çekilen oluklardır. Eksiz oluklarda fiyat malzeme, işçilik ve uygulanacak yerin konumuna göre değişebilmektedir. 

Eksiz oluk yağmur akıntısı sistemi’dir estetik ve şık bir görüntüye sahip olan eksiz oluk tasarımı ve teknik açıdan sunmuş olduğumuz renk seçenekleriyle tercih edilen oluklarımızda ilk sıralarda yer almaktadır. Kötü hava koşullarına karşı güvenli bir oluk istiyorsanız doğru yerdesiniz. Albayrak yapı’da eksiz oluk fiyatlarımızda istanbul genelinde kalite olarak 1.sınıf kaliteli malzeme kullanmamıza rağmen fiyatlarımızda çok uygundur.Eksiz oluk’larda fiyatlar kullanılmış olduğumuz malzemenin kalınlığı arttıkça fiyatıda artar kullanmış oldugumuz oluklarımızda kalınlık ölçüleri 0,50 mm dir.İmalini yaptığımız olukların montaj kısmınıda profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.Eksiz olukta bağlantı yerleri gizli olması eksik oluğun en büyük özelliklerinden birisidir.

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git