Çinko Oluk Kapağı

Çinko Oluk Kapağı: Çinko derelerin su tahliye kısımlarının kapatılmasında kullanılan oluk aksesuarlarıdır. Daha fazla bilgi ve fiyat için 0216 487 00 61‘den bize ulaşabilirsiniz…

Çinko Oluk Aksesuarları

Çinko olukların bir çok farklı ayrı ölçü ve modelde oluk aksesuarları mevcuttur. Bunlardan bir taneside oluğun kapak kısmıdır.

Oluğun bitiş kısmında yer almaktadır. Oluk ile aynı kullanım süresine sahip bir üründür.  Çatı oluk kapakları oluk da oluşabilecek tüm dış etmenlere karşı mukavemetlidir. Metal yorgunluğuna uğramazlar. 

Çinko kapaklar oluğa lehim ve kaynakla monte edilir. Kendi ham maddesinde olan renginden dolayı estetik bir görüntüye sahiptir.

Çinko kaplı oluğun ucundaki ek kapaklardır.  Lavabonun hammaddesi ile aynı malzemelerden yapılmıştır. Montaj rengi oluk rengiyle aynıdır. Çinko oluk kapağı nasıl kurulur? Çinko lavabo kapağı özel pense kullanılarak monte edilir. Bu penseye “Ürünler” bölümünden ulaşabilirsiniz. Çinko oluk kapağının örnek görüntüsü aşağıdaki gibidir. Stok ve fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git