Metal Oluk

Metal çatı oluk istenilen ölçülerde imalat ve montaj hizmeti vermekteyiz. Ayrıca bu oluklar isteğe göre elektrostatik boya veya fırın boyalı olarak da üretim yapmaktayız.

Metal Oluk

Ürünlerimizde; iniş tarafı dirseği, iniş dirseği, iniş devesi boynu, iniş balkonu drenaj ekipmanları, iniş galvaniz borusu, galvanizli dirsek, iniş galvaniz armatürü, su toplama tankı, lavabo tahtası, mastik ve silikon tabancaların tamamı sizlere verilmektedir. seri numarası ve görünümü ile. Çatının yönüne ve dönme noktasına bağlı olarak tüm bu sistemler yuvarlak veya açılı olabilir. Mevcut katalogdaki diğer ürünlerimizi görüntülemek için kataloğa tıklayabilir veya dosya belgesi olarak indirebilirsiniz. 

Metal oluklar yağmur, kar gibi kötü hava koşullarına dayanıklıdır. Metal oluklar hakkında daha fazla bilgi için 0216 487 00 61‘den bize ulaşabilirsiniz…

Gerek doğal yaşamın getirisi olan yağmur kar gibi doğa olayları, gerekse yıllar süren kullanımlar sonucu yıpranmaya bağlı oluşumlar çatı oluk sistemlerinde daha dayanıklı maddelere ihtiyaç duymamıza sebep olurlar.   Metal Eksiz Oluk

Çatılarda su birikintilerinin oluşmaması, mevcut birikintilerin cephelere zarar vermemesi ve konut sistemlerdeki yaşam konforunun bu olaylardan etkilenmemesi için metal dayanıklılığı olukların teknolojileri ile birleştiren firmamız, sizlere web sitesi kanalı ile de ulaşıyor.

Metal oluk kullanım alanı Firmamız tarafından verilen hizmet, çatıdaki metal oluk sistemi ile sınırlı değildir. Aynı zamanda çatı hava çıkış kapakları, saçak alın kaplama panelleri, eksiz oluklar, baca kenar panelleri, metal desenli bahçe çitleri ve mutfak eşyaları gibi çeşitli ürünler sunmaktadır.

Metal Oluk İmalatı Nasıl Yapılır?

Yapı teknolojisinde marka ismini kanıtlamış ürünlerimiz sayesinde uzun yıllar, kaliteli kullanım özellikleri sunan metal oluk teknolojimiz ile tanışın. Çatı ve su giderleri ile alakalı sorunlarınızdan kurtulun. Mekanlarınızın estetik görünümüne zarar vermeden, ergonomik bir şekilde yerleştirilen metal oluklar ve ekleme parçalarının üretiminden.

Metal Eksiz Dere

Tedarikine kadar tüm aşamalarında titizlikle çalışıyoruz. Yağmur iniş boruları ve bu düzenekte kullanılan tüm yedek parça ve teçhizatın tamamını online kataloğumuz aracılığı ile inceleyebilirsiniz. 

Metal oluklar kalite ve estetik açıdan bu sektördeki önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Metal oluklar ismindende anlaşılacağı üzere metal levhalardan üretilir. Makinalarda özel ölçülere göre büktürülen bu oluklar 2 ile 4 metre kesit uzunluğundadır.

Özel Üretim Metal Oluklar

Oluğun ölçü, model ve renkleri tamammen müşterilerin isteği üzere değiştirilebilmektedir. Oluk imalat süresi istenilen metraj ve ölçülere bağlı olarak değişmektedir. Örnek vermek gerekirse 50 metretül metal oluk 4 iş günü içerisinde imalatı tamamlanmaktadır. Zevkinize ve çatınıza göre alternatif kalıcı çözümler sunan ALBAYRAK YAPI İNŞAAT, çatı oluk sistemlerinde kalitesine yakışan ürünleri sizlerle buluşturmaktadır.

Metal Çatı Olukları

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git