Eksiz Dere

Eksiz Dere bileşenleri çok kolay bir iştir. Şantiyeye getirilen makinede oluk kavislidir ve sonsuz uzunlukta çekilebilir. Sonuç olarak estetik olarak parçalar arasında ve parçalar arasında sızıntı ve kırılma gibi sorunlar ortadan kaldırılır. Eksiz oluklar metrede yüz kilogram ağırlık taşıyabildiğinden kötü hava koşullarında dahi herhangi bir zarar görmezler. Galvanizli ve elektrostatik olarak boyanmış paslanmaz çelikten yapılmış bir sac, bükme makinesinde sonsuz uzunlukta tek parça halinde çekilir ve daha sonra bükme makinesinde bir araya getirilir. Diğer oluklar gibi parçalardan oluşmadığı için sızıntı veya herhangi bir soruna neden olmaz. Bakım gerektirmeyen bu ürün, çatının ömrünü uzatacaktır.

Eksiz Dere: Bir diğer ismide çekme dere olan bu oluk sistemleri çatıdaki suların dışarıya tahliyesinde kullanılır.

Uzun ömürlü, hızlı montaj ve dekoratif görünümü ile diğerlerinden avantajlı olmasının yanı sıra fiyat olarak diğer oluklardan daha uygundur.

Eksiz Dere

Eksiz dereler 0.50 mm galvanizden üretilirler. Elektrostatik boyalı sac halinde makinadan istenilen ölçülerde yerinde montaj imkanı sunarlar.

Eksiz Dere Modelleri

Benzersiz estetik görünümü, detaylardaki titiz tasarımı  ve teknik üstünlüklerinin yanı sıra, sunmuş olduğu zengin renk ve model seçenekleriyle de kullanıcılarına fark yaratan değerler kazandırıyor.

Eksiz Oluk Fiyatları

Sistemimiz UV ışınlarına, kimyasal, mekanik ve ısıl şoklara karşı göstermiş olduğu yüksek dayanım sayesinde, zorlu iklim koşullarında güvenle kullanabileceğiniz ideal online kasino bir çözüm sunuyor.

Eksiz Dere Fiyatları

Oluk uygulamasında en çok tercih edilen oluklardan biri olan eksiz oluk satışını, uygulamasını ve tamirini yapmaktayız. Albayrak Yapı olarak oluk sektöründe bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. Telefonlarımız hizmetinize 7/24 açık olup istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Eksiz Dere Sistemleri

Eksiz Oluklar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git