Alüminyum Oluk

Alüminyum oluk yapımında kullanılan malzeme itibari ile dayanıksız gibi gözükse de aslında paslanmaya ve dış etkilere karşı oldukça dayanıklıdır.

Montajının sök-tak yöntemleri ile yapılabilmesi de ayrıca diğer oluk türlerinden farklılaşmasına da sebep olmaktadır. Bu farklılaşma da tercih edilirliğini arttırmaktadır. Bu oluk türü de yine yapımında kullanılan malzeme dolayısıyla oldukça hafif olduğundan çok yüksek binalara gönül rahatlığı ile taşınabilmektedir.

Taşınmasında kullanılan ekipmanların bulunabilmesinden tutun da bu taşımanın maliyetine kadar birçok unsur dikkate alındığında aslında oluklarda kullanılan malzemenin hafif olması önemli ve olması gereken bir özelliktir. Alüminyum oluklar hem hafiftir hem de ince yapısı ile estetik görünüme sahiptir. İnce olması bu oluk türü için olumsuz bir özellik değildir.

Dilerseniz farklı kalınlıklardaki modellerini gömme oluk türlerinde kullanabilirsiniz. Yeterli izolasyon malzemesi ile etrafının desteklenerek dış çevreyle ilişkisinin kesilmesiyle diğer oluk türlerini aratmayacak sağlamlıkta bir oluktur. Alüminyum oluk türü örneğin pvc oluk türü gibi kolay bozulan bir özelliğe sahip değildir.

Çünkü alüminyum diğer metallere göre sıvı ile temas ettiğinde paslanmayan nadir metallerdendir. Bu metalin bozulması veya kırılması için dışardan sert bir darbe alması gerekmektedir.

Olukların istenilen kesitine göre imal edilen bu oluklar kaynak yapılarak uygulanır. Albayrak Yapı olarak oluk uygulama ve satışını gerçekleştirmekteyiz. İsterseniz bizden yardım isteyebilir veya uygulama üzerinden çözebiliriz. Kendi tecrübemiz ve birinci sınıf malzemelerimizle kısa sürede oluk alanında bir marka haline geldik. Önceliğimiz, sizi rahat bir yaşam sürmenizi sağlamaktır. Telefonumuz 7/24 açıktır, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Oluklar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git