Eksiz Bakır Oluk

Eksiz Bakır Oluk; Eksiz serilerinden bir tanesi olan eksiz bakır olukları muhteşem görünümü ile dekorasyonunuzu zenginleştiren çatı ürünüdür. Eksiz bakır oluklarını m.tül hesabı olarak satışını ve montajını yapmaktayız. Satış hizmetinde dilerseniz atölyemizden alabilirsiniz dilerseniz de araçlarımızla kapıda eksiz oluk makinelerimizle sizlere satış hizmeti veririz. Uygulama hizmetinde ise araçlarımda bulunan eksiz oluk makineleri ile yerinde üretim yapıp profesyonel olan tecrübeli ekiplerimizle montajını yapmaktayız. Oluk montajlarında emniyet önemli bir faktördür. Bu konuda çok titiz olan firmamız bünyesinde çalıştırdığı ekiplerinin iş güvenliği, mesleki yeterlilik belgeleri mevcuttur. Yaptığımız satışlarda ürün garantisi, uygulamalarda ise montaj garantisini vermekteyiz.

Eksiz olukların dayanıklılığı ve dayanıklılığı nedeniyle diğer çatı oluklarına tercih edilir. Bu, dekorasyonunuzu zenginleştirebilecek dikişsiz görünümü ve bakır görünümü ile şık bir görünümdür. Genellikle müstakil evlerde, apartman dairelerinde, spor salonlarında. Endüstriyel çatılar, binalar ve çok amaçlı salonlar için kullanılır. Albayrak Yapı olarak bakır görünümlü eksiz oluklar için satış ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Bakır, çinko ve galvaniz saclar akışın büyüklüğüne göre şekillendirilerek akışkan yatağa monte edilir. Kullanılan bakır levhanın kalınlığı 0,40 mm, 0,50 mm, 0,60 mm olabilir. Kullanılan bakır ithal bakır ve / veya ev tipi bakır olabilir. Akıntı, çinko plaka üzerinde 12 veya 14 çinko kullanılarak hazırlanır. Bakır akışında 2mm ile 5mm kalınlığında galvaniz saclar kullanılmaktadır.

Oluk uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli konu uygulamayı yapacak şahıs ya da firmaların tecrübeleri, yaptığı işleri, aldığı emniyetleri ve yapacak olan kişilerin belgeleridir. Oluklar çatıların kenarlarına uygulandığı için çok dikkat edilmesi gereken bir iştir. Bu yüzden bütün önlemlerin alınarak çalışılması gerekmektedir.

Eksiz Bakır Oluklar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git