Gizli Dere İzolasyonu

Çatının saçak bölümü binanın parapet kısmının hemen arka tarafında yer alan dışarıdan bakıldığında görünmeyen gizli oluk sistemleridir. Gizli oluklar çatının yapımı sırasında ancak oluşturulabilirler. Sonradan harici olarak çatıya eklenemezler.

Gizli oluklarda en çok karşılaşılan sorunlardan biri derenin yapımı sırasında su yalıtımının yalnış yada eksik yapılmasıdır. Bu nedenle su sızdırmaları ve rütubet gibi sıkıntılarla karşılaşılmaktadır.

Gizli Dere İzolasyonu

Gizli oluklarda bu sorunların giderilmesi için yapılabilecek iki uygulama yapılabilmektedir. Bunlar, gizli dere izolasyonu ve ctp kompozit eksiz gizli oluk uygulamalarıdır. Gizli dereye parepetten itibaren tamamen havuz kimyasallarında kullanıldığı su yalıtımı yapılır.

Gizli Dere İzolasyonu Nasıl Yapılmaktadır?

Eksiz oluk makinası ile gizli oluk artık problem olmaktan çıkıyor. Gizli oluklarda kullanılan eski yöntemlerde bir çok problem ve sorunla karşılaşılmış ve su sızdırmalarına karşı etkili çözüm sağlanılamamaktadır. Fakat şimdi kullandığımız eksiz sistem ile gizli oluklarda yaşanan bu sorunlara son veriyoruz. Eksiz oluk hammadesi galvaniz elektrostatik boyalı sacdan imal edilen son derece dayanıklı uzun ömürlü bir oluktur.

Gizli Dereler Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git