Galvaniz Oluk

Galvaniz eksiz oluk sac kalınlık çeşitleri: 0,30mm 0,35mm 0,40mm – 0,45mm – 0,50mm – 0,60mm
Ölçüleri arasında oluşmaktadır. Galvaniz Eksiz oluk’ta uygulama yapılacak yere her hangi bi kötü görünüş yapmıyoruz.

Eksik olukta montalama olugun içerisinden yapılıyor ve dışarıya pis bir görüntü bırakmıyor. Eksiz oluğumuzun imalını yaptıktan sonra uygulamasınıda profösyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Yap sat olarak yapılan bina’larda,site’lerde,villalar’da mütahhitler tarafından genel olarak kullanılan bir oluk türüdür.

Galvaniz Eksiz Oluk

Normaller olukların fiyatından çok ucuz olması siz müşterilermizin genel tercihi haline gelmiş bir oluk türüdür.Çatıya montajı yapıldıktan sonra ek yerlerine lehim kaynağı uygulankmaktadır.
3 ve 5 yıl içerisinde galvaniz oluk kararma yapabilir.Ve bu kararma yaptıktan sonra lehim yerleri lehim tutmaz tamir olma imkanı kalmaz ve çürümeye başlar.

Galvaniz Oluk

Galvaniz oluklar ve boru sistemlerini çağımızın teknolojisini ve uzman işçiliğini birleştirmektedir. Kullanılan Metal %100 galvaniz olmakla birlikte eksiz tek parça üretilmektedir. Galvaniz oluğu ve borusunuın aksesuarları köşe, çıkış borusu, kapaklarda silikon ve özel lehimi sayesinde sızdırmazlık sağlanmaktadır. Galvaniz oluk istenilen renklerde üretilir her iki yüzeyide elektrostatik boyalıdır. Bu sayede paslanma ve metal yorgunluğuna uğramaz. Bir metre tülü, 50 kg yük taşımaktadır. Böylece kar ve buzlanmaya karşı dayanıklıdır.

Galvaniz Çatı Oluk

20 cm ile 100 metreye kadar eksiz üretilmektedir. Galvanizli sactan ve boyalı sactan üretilmektedir. Galvanizli sac 0,40 mm – Boyalı sac 50 mm kalınlıklarında üretilmektedir.

Galvaniz Oluklar Hakkında Detaylı Veri ve Fiyat Bilgisi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git