Bakır Görünümlü Eksiz Oluk

Bakır Görünümlü Eksiz Oluk; Eksiz oluklar sağlamlığı ve dayanıklılığı sayesinde diğer çatı oluklara nazaran daha fazla tercih edilmektedir. Bakır görünümlü eksiz oluklar şık görünümleri ile dekorasyonunuzu zenginleştiren bir üründür.

Bakır, çinko ve galvaniz saclar akışın büyüklüğüne göre şekillendirilerek akışkan yatağa monte edilir. Kullanılan bakır levhanın kalınlığı 0,40 mm, 0,50 mm, 0,60 mm olabilir. Kullanılan bakır ithal bakır ve / veya ev tipi bakır olabilir. Akıntı, çinko plaka üzerinde 12 veya 14 çinko kullanılarak hazırlanır. Bakır akışında 2mm ile 5mm kalınlığında galvaniz saclar kullanılmaktadır. Bakır yağmur oluğu sisteminin benzersiz estetik tasarımı ve teknik avantajları. Renk seçeneklerini beğenenler için farklı. Dikişsiz oluk sistemi zorlu hava koşullarında güvenle kullanılabilir. Kar, soğuk ve sıcağın etkisiyle zarar görmez.

Genellikle apartmanlarda, müstakil evlerde, endüstriyel çatı ve yapılarda, spor salonu ve çok amaçlı salonlarda kullanılmaktadır. Albayrak Yapı olarak bakır görünümlü eksiz olukların satış ve uygulama hizmetini vermekteyiz. Satış hizmetinde isterseniz atölyemizden siz gelip alabilirsiniz isterseniz de araçlarımızla birlikte araçlarımızın arkasında bulunan bakır görünümlü eksiz oluk makineleri ile yerinde üretim yaparak satış hizmetini sağlamaktayız.

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git