Ahşap Görünümlü Eksiz Oluk

Bazı yapılarda farklı konseptlerde çatı ve cephe giydirmeleri yapılmaktadır. Bu konseptlere uygun çatı olukları elbette uygulanmaktadır. Fakat bu oluk uygulamaları çoğu zaman oldukça maliyetli çoğu zamanda kısa sürede çeşitli sorunlar ile karşılaşılan(üründe çeşitli deformasyonlar) uygulamalardır.

Ahşap görünümlü eksiz oluklar uygulandığı yerlerde dekoratif bir görünüm sağlarlar. Bunu yanı sıra olukdukça dayanıklı ve sağlamdırlar. Uzun yıllar herhangi bir deformasyona uğramazlar.

Ahşap Görünümlü Oluk

Ahşap Görünümlü Oluk Nedi? Nasıl Yapılır?

Ahşap görünümlü eksiz oluklar PVC. kaplı galvaniz sacdan imal edilir. Uygulama yapılacak alanda imal edip montaja hazırlanırlar.

Ahşap Görünümlü Eksiz Oluk

Bunu yanı sıra oluk malzeme satışını depo teslim olarak eldende alabilirsiniz. Ahşap Görünümlü Eksiz Oluklar Hakkında Genel Bir Bilgilendirme İçeriğidir.

Ahşap Çatı Olukları

33’lük Ahşap Görünümlü Eksiz Oluk: Galvaniz 0.50 kalınlığında p.v.c. kaplama ile ahşap görünümü sağlanılmaktadır. Uzun yıllar üründe herhangi bir deformasyon ve renkte bir solma yaşanmaz. Bunu yanı sıra uygulandığı alanda dekoratif bir görünüm sağlar.

Ahşap Görünümlü Eksiz Oluk

Eksiz Oluk Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git