Ahşap Görünümlü Eksiz Oluk

Bazı yapılarda farklı konseptlerde çatı ve cephe giydirmeleri yapılmaktadır. Bu konseptlere uygun çatı olukları elbette uygulanmaktadır. Fakat bu oluk uygulamaları çoğu zaman oldukça maliyetli çoğu zamanda kısa sürede çeşitli sorunlar ile karşılaşılan(üründe çeşitli deformasyonlar) uygulamalardır.

Ahşap görünümlü eksiz oluklar uygulandığı yerlerde dekoratif bir görünüm sağlarlar. Bunu yanı sıra olukdukça dayanıklı ve sağlamdırlar. Uzun yıllar herhangi bir deformasyona uğramazlar.

Ahşap Görünümlü Oluk

Ahşap Görünümlü Oluk Nedir? Nasıl Yapılır?

İmitasyon ahşap eksiz oluk modeli, eksiz oluk fiyatı, İstanbul eksiz oluk, eksiz çatı oluk sistemi, Anadolu yakasında eksiz oluk, Avrupa yakasında eksiz oluk. Galvanizli 0,50 kalınlığında p.v.c. kaplama odunsu bir görünüme sahiptir. Yıllar geçtikçe ürün deforme olmadı veya solmadı. Ayrıca uygulama alanında dekoratif bir görünüm sağlar. Estetik açıdan sizler için tasarlanan zarif ve göz alıcı oluklar aslında özel tasarım kategorisinde hazırlanır ve kısa sürede ilk tercih olur. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle drenaj sorununuz geçmişte kalacak. Ahşap damarlı kesintisiz oluklu PVC. Galvaniz sacdan imal edilmiştir. Kullanılacakları alanda imal edilip kurulmaya hazırdır.

Ahşap Görünümlü Eksiz Oluk

Bunu yanı sıra oluk malzeme satışını depo teslim olarak eldende alabilirsiniz. Ahşap Görünümlü Eksiz Oluklar Hakkında Genel Bir Bilgilendirme İçeriğidir.

Ahşap Çatı Olukları

33’lük Ahşap Görünümlü Eksiz Oluk: Galvaniz 0.50 kalınlığında p.v.c. kaplama ile ahşap görünümü sağlanılmaktadır. Uzun yıllar üründe herhangi bir deformasyon ve renkte bir solma yaşanmaz. Bunu yanı sıra uygulandığı alanda dekoratif bir görünüm sağlar.

Ahşap Görünümlü Eksiz Oluk

Eksiz Oluk Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git