0.50 mm Galvaniz Çekme Oluk

0.50 mm Galvaniz Çekme Oluk: Çatı ve binanın dış cephesini, yağmur ve kar gibi etkenlerden koruyan oluk sistemi, mekanların kullanışlılığını artırmaktadır. Oluk sistemi çürüyen bütün binalarda, özellikle çatı katlarında çökmeler meydana gelebilir. Bu nedenle, çatılarda oluk sistemi hayati önem taşır.

Yağmur suyunun çatı kenarından toplanarak bina dışına atılmasını sağlayan sisteme oluk sistemi denir. Galvaniz dereler bölgeye ve yağış miktarına göre değişir. Düşük maliyeti ve uzun ömürlü olması nedeniyle tank sisteminde galvaniz pompa tank sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca elektrostatik boya ile üretilen galvaniz traksiyon akış sistemi, uzun ömürlü korozyon önleyici ve pas önleyici özelliklere sahiptir. Metre başına yaklaşık 50 kilogram yük. Kar ve buzun neden olduğu yük taşımasına dayanabilir.

Çekme Galvaniz Oluk Nedir?

Estetik görsel özelliklere sahip olan bu tasarımlar, çatının yapısal özelliği ile birebir uyumlu özelliklere sahip ürünlerdir. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen firmamız, çatı tasarımı kategorisinde, profesyonel çalışmalara imza atmaktadır. 0.50 mm galvaniz eksiz çekme oluk seçenekleri, binanın dış tasarım özelliğine göre hazırlanabilmektedir. Renk özelliğine göre tasarlanabilen bu ürünler, binanın dış cephe rengine göre hazırlanabilmektedir.

Galvaniz Olukların Kullanım Alanları

Profesyonel işçilik ile hazırlanan bu oluklarda, eğim ve genişlik önemli rol oynamaktadır. Küçük veya büyük bütün mekanların çatı sistemlerinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Paslanmayan ve uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılan oluklar, galvanizli özelliğe sahiptir. Yeni nesil binalara özel dekor çalışmaları ile uyumlu özelliklere sahip olan oluklarımız, görsel açıdan uyumludur. Özel tasarımlarla, özel binalarınız için özel çalışma seçenekleri hazırlıyoruz. Depreme dayanıklı özelliklere sahip çalışmalarımız, kısa zamanda teslim edilmektedir.

Galvaniz Çekme Oluk Nerelerde Kullanılır?

Çatı sistemleri ile uyumlu olan ve izolasyon kategorisindeki çalışmalarla kullanılabilen oluk seçenekleri, bütün mekanlar için kullanılabilmektedir. Pratik kullanım özelliğine sahip olan ve kolay montajlanabilen bu tasarım seçenekleri, istediğiniz kaliteli kullanım özelliklerini bir araya getirebilmektedir. Kaliteli ürün ve profesyonel işçilik kategorisinde çözüm üretmeye devam eden firmamız, kısa zamanda iş teslimatı gerçekleştirmektedir. 0.50 mm kalınlığa sahip olan bu galvaniz eksiz oluk seçenekleri, kataloğumuzda tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Yanlış Oluk Kullanımının Binaya Zararları Nelerdir?

Yağmur, kar ve fırtınada, oluksuz binalarda, sular direkt olarak aşağı inmektedir. Sular dış cepheye kadar iner ve sıvaların dökülmesine neden olur. Çatının kenarlarından inen sular, üst kata iner. Bu şekilde kısa zamanda sular binaya zarar vermeye başlar. Binanın kenarlarından inen sular, sıvayı aşağı indirir.

Galvaniz Olukların Avantajları

  • Oluk sistemi ise bu zararı tamamen ortadan kaldırır.
  • Çatından inen suları bir noktada toplar ve suyu direkt olarak o noktadan aşağı indirir.
  • Bu şekilde, çatı sistemi ve dış cephe duvarları, oluklar sayesinde zarar görmez.

Oluk Sistemleriyle Alakalı Videomuza Göz Atmayı Unutmayın…

Çekme Galvaniz Oluk Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git