Eksiz Oluk Uygulama Fiyatları

Eksiz Oluk: Makinadan tek parça halinde eksiz biçimde çekilmekte ve istenilen ölçülerde imal edilmektedir. Diğer oluklardan daha uygun ve daha uzun ömürlüdür.

En büyük avantajı, bağlantı eksikliği ve sızıntıyı en aza indirme yeteneğidir. Dairesel oluk birleşiminde izolasyon amaçlı kullanılan sert lehim malzemesi herhangi bir esnekliğe sahip olmadığı için yaz ve kış sıcaklıklarında çatlaklara neden olabilmektedir. Bu sorun, dikişsiz olukta poliüretan sızdırmazlık malzemesi kullanılması nedeniyle çözülmüştür. Bu malzemenin gerile bilirliği 1 / 10’dur ve ultraviyole ışınlarından ve termal dalgalanmalardan etkilenmez. Sonuç olarak, malzeme ek yeri orijinal şeklini korur ve sızdırmaz. Yağmur oluğunda kullanılan ana malzeme 0,50 mm veya 0,70 mm kalınlığındadır ve galvaniz sac üzerine çift taraflı soba boyası kaplanarak yapılmaktadır. Ana malzemelerimiz özel tekerlekli tırlarımız ile iş sahasına taşınmakta olup, dikişsiz ciltleme makinemiz kullanılarak araçlarımızda işlenebilmekte ve istenilen boyda üretilebilmektedir. Bu nedenle malzeme köşeden köşeye birleştirilmeden üretilebilir.

Eksiz oluk uygulaması son derece hızlıdır. Buda montaj sırasında çevreye fazla rahatsızlık vermemektedir. Her açıdan avantajlı olan bu oluk sistemlerinin uygulama fiyatı ALBAYRAK YAPI İNŞAAT güvencesiyle sadece … TL’dir.

Eksiz Oluk Montaj Fiyatı

Eksiz Oluk Uygulama Fiyat Listesi:

  • İstanbul ve Çevre İlçeler Metre Tül Uygulamalı Birim Fiyatı: … TL (50 Metre Üzeri Fiyatıdır.)
  • Eksiz Oluk (DERE) Depo Teslim Metre Tül Malzeme Satışı: … TL (İniş Maşonu, Kelepçe, Kapaklar ve Diğer Aksesuarlar Dahildir.)
  • İzmir ve Çevre İlçeler Metre Tül Uygulamalı Birim Fiyatı: … TL (30 Metre Üzeri Fiyatıdır.)
  • Ankara ve Çevre İlçeler Metre Tül Uygulamalı Birim Fiyatı: … TL (50 Metre Üzeri Fiyatıdır.)

Eksiz Oluk Fiyatları

Eksiz Oluklar Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git