Çatı Oluk Dirseği

Çatı Oluk Dirseği: Diğer bir ismi yön dirseği olan bu oluk aksesuarları iniş borusundan gelen suyu iniş borularından farklı bir yöne aktarımını sağlarlar.

Binalardan atık suların uzaklaştırılmasında kullanılan boru sistemlerinin giderlerinde ve bağlantılarında / uçlarında kullanılan dirsekleri anımsatan bir aksesuar ek parçadır. Farklı ebat ve hammadde üretimi de yapılmaktadır. Oluk dirseklerinde hangi renk ve hammaddeler kullanılır? Genellikle oluk ve iniş borusu renklerinde döşenmesine rağmen cephe ve çatı renklerinde de monte edilirler. Oluk dirseği PVC, galvaniz, bakır ve hatta çinkodan yapılabilir. En çok tercih edilen ve ekonomik olanı galvaniz ve elektrostatik boyama ile yapılan dirsektir. Bir oluk dirseğinin örnek bir görüntüsü aşağıdadır. Stok ve fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çatı Oluk Dirseği

Oluk dirsekleri galvaniz sacdan üretilmektedir. İsteğe göre boyalı (elektrostatik) olarakta üretilmektedir. Oluk dirsekleri hakkında daha fazla bilgi için 0216 487 00 61‘den bize ulaşabilirsiniz…

Oluk Dirseği

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git