Hakkımızda

Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır; tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır; çevreye duyarlıdır.
Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar, bağnazlık ve tutuculuğun karşısındadır.Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır.
Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir.
Saygın, istikrarlı ve güçlüdür, dürüst ve güvenilir bir kurumdur.
Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır.Sonuca odaklanır.Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir.
Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takımruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır.
Müşteri odaklıdır, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederk, üretimini ona göre yönlendirir.
Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır.
İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler; bencillik ve açgözlülüğü reddeder.
ALBAYRAK İNŞAAT VİZYONU : BİZ İNANIYORUZKİ ÇIRAKLIĞINI YAPMADIĞIMIZ BİR İŞİN PATRONU OLAMAYIZ. HERZAMAN HEDEFİMİZ DAHA İLERİ GİTMEK . BU ZORLU YOLDA KALİTELİ OLABİLMENİN EN MÜKEMMELİNİ ARAMAK , İDEALLERİMİZDEKİ HEDEFİMİZE HERZAMAN KARARLI ADIMLARA İNANARAK YÜRÜMEK. VE BİZLER BİLİYORUZKİ ,KARARLARIMIZDA HERZAMAN NET OLABİLMEK , YANLIŞLARIMIZDANDA DOGRULARI ÖGRENEBİLMEK. KISACASI İNANMAK EĞER İÇİNDE ÖZVERİ VAR İSE BAŞARMANIN TAA KENDİSİDİR …
SAYGILARIMIZLA
Albayrak İNŞAAT GURUBU
ÖZER ALBAYRAK İŞTİRAKİDİR

Yukarı Git