Bakır Oluk | Bakır Oluk Nedir | Bakır Oluk Fiyatları

Bakır oluk çağımızın teknolojisini ve işçiliğini birleştirmektedir. Oluk da kullanılan ürün %100 bakır olmakla birlik de eksiz yani tek parça bir şekilde üretilip kullanılmaktadır. Bakır oluk boru aksesuarlarında köşe, çıkış borusu ve kapaklarda lehimleme veya bakır kaynağı kullanılarak sızdırmazlık sağlanmaktadır. Bakır oluk önce parlak bir renge sahiptir. Daha sonra yapısı nedeniyle kahve rengine en son da yeşil renge dönmektedir. Bakır Oluğun bir tülü 100 kg taşıyabilmektedir böylece, fırtına, kar ve buzlanmaya karşı dayanıklıdır.

Bakır oluğun uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının sebebi, atmosferik koşullar sunulduğunda doğal oksitleme oluşturur.Bu yüzden bakır çok iyi çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Bakır uygulamaları özen isteyen bir işdir. Kusursuz bir bakır oluk kaliteli ve metal oranı bozulmamış %100 bakır ile mümkündür.

Albayrak Yapı olarak bakır oluk malzeme satışını ve montajını yapmaktayız, yaptığımız montajları referans veya uygulama kısmından görebilirsiniz. Bizi arayarak bakır oluk ile ilgili daha detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Bakır Oluk Görselleri

bakir-oluk-1 bakir-oluk-2

Ülkemizde ev sahipleri bakır oluk başta olmak üzere kötü hava koşularına karşı önlemler alınmaktadır. Bakır Oluk; Bakır oluk günümüz teknolojisini ve işçi gücünü birleştirmektedir. Teknolojik imkanların sınırlarını zorlayarak ve son derece yetişmiş alanında uzman ekiplerimizde son aşama ve en kalite bakır oluk işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Oluk da kullanılan malzemeler 0 bakır olmaktadır bu testlerle ortaya konmakta ve belirtilmektedir bununla beraber eksiz yani tek parça bir şekilde üretilmekte ve sonrasında kullanılmaktadır. Bakır oluk boru aksesuarları için köşe ve çıkış borusu ve kapaklarda lehimleme gibi veya bakır kaynağı kullanılarak sızdırmalara karşı olanaklar sağlanmaktadır. Bakır oluk her şeyden önce parlak bir renge sahiptir. Daha sonra yapısı sebebiyle kahverengine en son olarak da yeşil renge dönmektedir.

Bakır Oluğun iki tülü yaklaşık 200 kg taşıyabilmekte ve böylece, fırtına başta olmak üzere kar ve buzlanmaya karşı dayanıklılığı tecrübe ile sabit bir gerçektir. Aksi takdirde doğuracağı sorunlar dönüşü daha masraflı ve daha zararlı olmakla beraber tedbir alınmadığı takdirde bakır oluk maliyetinin en az 3 katı maliyet masraf çıkarmaktadır bunlara önlem olarak bakır oluk kullanılması şart olan bir önlemdir.

Bakır oluğun uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının başlıca sebebi, atmosferik koşullar sunulduğunda doğal oksitleme oluşturur. Bu yüzden bakır çok iyi bir çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Bakır uygulamaları özen isteyen bir iş olmaktadır. Kusursuz ve sorunsuz bir bakır oluk kaliteli ve metal oranında değişme olmayan bozulmamış bakır ile mümkün olmaktadır.

Bakır Oluk Fiyatları

Bakır oluk malzeme satışını ve montajı yapılmakta, yapılan montajları referans veya uygulama kısmından görülebilir. Firmamızı arayarak bakır oluk ile ilgili daha ince detaylı bilgiler başta olmak üzere fiyat teklifinde de alabilirsiniz. Fiyatlar alana kullanılan yere göre farklılık göstermektedir.
Arayıp bilgilerinizi verdiğiniz takdirde hem size uygun fiyatlar belirlenebilmekte hem de istediğiniz zaman sosyal medya hesaplarımız başta olmak üzere telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve her türlü bilgiyi alabilir sorunlar hakkında çözüm için ve sorun tespiti için ekiplerimizi davet edebilir ve uzman ekibimiz sayesinde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

admin

Back to top